2016/11/02

Wyniki konkursu


Wraz z ostatnim dniem października zakończył się Psychomologiczny Konkurs z Niedomówieniami. Wszystkie komentarze konkursowe czytałam po kilka razy i muszę przyznać, że miałam problem, aby wybrać ten jeden jedyny, który najbardziej mi się spodobał. Gdybym mogła nagrodziłabym wszystkie osoby, ale idea konkursów jest zupełnie inna.


Najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój sposób na poprawę humoru? udzieliła Justyna Kosecka. I to do niej właśnie powędruje egzemplarz Niedomówień Ani Sakowicz z dedykacją.

Na poprawę nastroju najpierw zakładam kolorowe getry, wkładam buty i biegnę przed siebie.. szukam odrobiny piękna w szarości dnia. Raz jest to listek czerwony wśród żółci, a to mgła nad rzeką, mięsiste korale jarzębiny. Biegnę i wdycham tchnienie poranka, pozwalam aby wiatr szumiał we włosach, niczym dziecko przyglądam się światu na nowo. Potem biorę córkę i w kaloszach skaczemy po kałużach.. szeleścimy liśćmi w parku, przeganiamy smutek. Do domu wzywa nas ciepła aromatyczna woń cynamonu goździków i cytryny..kąpiel i każda z nas zagłębia się w lekturze. Endorfiny jeszcze długo krążą we krwi:).

Zwyciężczyni gratuluję i proszę o kontakt pod adresem mailowym: psychomologia@gmail.com.

Oprócz tego chciałabym prosić o kontakt autorkę poniższego komentarza, która niestety się nie podpisała.

W czerwcu odszedł mój ukochany mąż, ale zamiast zatracać się w smutku zaczęłam od nowa cieszyć się życiem i to co przynosi kolejny dzień. Nieważne czy deszcz czy słońce znajduję czas na spacer, spotkanie z przyjaciółmi czy basen. Po pracy i po mile spędzonym dniu wieczorem przy aromatycznej herbacie zanurzam się w muzycznych wspomnieniach (na zdjęcia jeszcze za wcześnie) i słucham nagrań, przy których tańczyliśmy z mężem.Potem rozmowa telefoniczna z dziećmi, a na koniec chwila z lekturą.Czas leczy rany, a życie trwa dalej i możemy jeszcze dużo dobrego zrobić i doświadczyć.

Czekam na wiadomości i wszystkim dziękuję za udział w konkursie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP