2017/03/20

Podarujmy dzieciom z Domów Dziecka książki, czyli #Klasyka Dla Smyka - marzec


To już drugi miesiąc trwania akcji zorganizowanej przez Dagmarę z Socjopatka.pl oraz Radka z Osiński po ludzku. W lutym udało się obdarować dzieci z ośmiu Domów Dziecka w całej Polsce - możecie przeczytać o tym tutaj:
Jednak w marcu cała akcja charytatywna rozwinęła się do tego stopnia, że książki powędrują do dzieci aż z 19 Domów Dziecka. Oto pakiety książek, które udało się skompletować w ostatnim miesiącu.

Pakiet 1: Zebrany wśród rodziny i przyjaciół przez Gabrysię z bloga www.wyrodna.com.
Pakiet 2: Książki od księgarni Nieprzeczytane pozyskane przez Klaudię z bloga Z książką do łóżka.
Pakiet 3: Kamila i Iga z bloga Z naciskiem na szczęście uzyskały książki z księgarni Selkar.
Pakiet 4: Zestaw książek od księgarni Kangurek oraz Martyny i Magdy z Sasanki.
Pakiet 5: Książki od Gabrieli Deda.
Pakiet 6: Zestaw książek od Małgosi z Matczyne Fanaberie.
Pakiet 7: Książki, które Małgosia z Matczyne Fanaberie uzyskała od wydawnictwa Zakamarki.
Pakiet 8: Od Marty z Zafascynowana życiem, która przekazuje książki od dzieci z jednej ze szkół podstawowych.

Pakiet 9, 10, 11 i 12: Są to książki od Małgosi i Jasia z bloga Jaśkowe Klimaty oraz zestawy książek, jakie Małgosia pozyskała z wydawnictw: Adamada, Bis i Skrzat.

Pakiet 13: Książki od Moniki z Niemiecki z pasją
Pakiet 14 i 15: Od Grupy Wydawniczej Foksal i Wydawnictwa Muza, które pozyskała Małgosia z bloga Matczyne Fanaberie.
Pakiet 16: Książki od Wydawnictwa Bajkopis, które pozyskała Małgosia z bloga Jaśkowe klimaty.
Pakiet 17: Zestaw książek darowany przez pojedynczych darczyńców: Mariusz Grubiński, Kamila Paszelke z Psychomologia, Magdalena Jukiewicz-Konieczko, Paweł MajRenata Klamerus-autor, Magazyn Literacki KSIĄŻKIDreams wydawnictwoPublicat S.A. Grupa WydawniczaKsięgarnia TaniaKsiazka.pl

Przed chwilą zobaczyłaś lub zobaczyłeś wszystkie pakiety książek, jakie udało nam się zebrać w marcu - teraz reszta jest w Twoich rękach.
W komentarzu pod tym tekstem możesz zgłosić Dom Dziecka,
który Twoim zdaniem powinien otrzymać
jeden z powyższych pakietów.

Masz na to 7 dni.
CHCESZ POMÓC? PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS! 
📚 Jeżeli chciałbyś razem z nami wspierać niniejszą akcję dołącz do wydarzenia na facebook'u #KlasykaDlaSmyka. Tam znajdziesz także regulamin.
📚Udostępnij ten tekst w swoich mediach społecznościowych, aby dotarł do jak największej ilości osób - internet ma ogromną moc.
📚 Jeśli chcesz zostać darczyńcą i kupić kilka książek dla dzieci z Domów Dziecka - napisz do mnie na adres: psychomologia@gmail.com.
📚Pracujesz w firmie/wydawnictwie/księgarni, która chciałaby wesprzeć akcję #KlasykaDlaSmyka? Również możesz napisać do mnie, podam Ci namiary do jednego z organizatorów.

Ponadto chciałabym podziękować Proboszczowi Parafii pw. św Urszuli w Lichnowach, który zgodził się na współpracę - księdzu Mirosławowi Mazur oraz rodzinom, które do tej pory zdecydowały się wesprzeć akcję Klasyka Dla Smyka (książki zostaną przekazane w kwietniowym rozdaniu).

1 komentarz:

  1. Wspaniała akcja. Wiara w dobro ludzkie tylko rośnie. Mi nie pozostaje nic innego jak tylko zgłosić Gliwicki Dom dziecka nr 3.
    Kontakt z nimi to ddz3@poczta.onet.pl

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

TOP