2017/03/26

Twórcy twórcom,
czyli Share Week Andrzeja Tucholskiego


Sześć lat temu Andrzej Tucholski rozpoczął swój autorski projekt - Share Week, którego idea polega na tym, że autorzy polecają treści innych internetowych twórców. Uważam, że jest to świetna inicjatywa, ponieważ z jednej strony można pokazać Czytelnikom to, co nas interesuje, a z drugiej strony można znaleźć wyjątkowe miejsca w sieci.Jakie są zasady tegorocznej edycji Share Week?

1. Akcja trwa od 13.03 do 26.03.2017.
2. Podsumowanie pojawi się po 3/4 tygodniach od zakończenia zgłoszeń.
3. Blogerzy polecają blogerów, youtuberzy - youtuberów, a podcasterzy - podcasterów.
4. Kryterium jest jakość oraz ważność, a nie zasięgi i popularność.
5. Odnośnik do swojego tekstu wrzucasz tutaj.
6. Polecenia przepisujesz do kwestionariusza zawartym w tym tekście.


Blog Dagmary jest dla mnie odkryciem ubiegłego roku i trafiłam do niej po raz pierwszy przy okazji akcji - Przerwij Krąg Milczenia. Od tamtej pory zostałam. Autorka bloga jest socjologiem i dzieli się w bardzo przystępny sposób swoją wiedzą. Oprócz tego Daga bardzo udziela się społecznie, i między innymi z z tego powodu zdobyła moje serce.

Blog tworzony jest przez młode małżeństwo - Ewę i Piotra Olborskich, którzy wyszli z założenia, że bardzo mało mówi się o tym, że małżeństwo jest fajne: w ten sposób powstało ich miejsce w sieci. Na blogu poruszane są najróżniejsze tematy związane z tematyką około małżeńską, poczynając od przygotowań do ślubu, a kończąc na relacjach damsko-męskich i małżeńskiej codzienności.


Jest to blog tworzony przez Agnieszkę i mam typowo charakter lifestylowy. Jego tematyka koncentruje się przede wszystkim wokół zdrowego stylu życia, a także aktywności fizycznej. Odnajduję tam dużą dawkę mobilizacji i ciekawe przepisy.

I to byłoby na tyle - są to miejsca w internecie, do których zaglądam regularnie, gdzie odnajduję różnego rodzaju inspiracje lub motywuję się do wprowadzania różnych zmian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

TOP